Відгук 1 на дисертаційну роботу Горячової Н.В.

Автор(и)

  • V.I. Kopytko Одеська національна академія зв'язку імені О.С. Попова

Анотація

На сьогоднішній день кожна країна в світовій економіці визначається тим, наскільки вона володіє інтелектуальними технологіями, які вимагають розробки нових спеціальних механізмів управління підприємствами, що дозволить підвищити конкурентоспроможність вітчизняної економіки й визначить її міжнародну спеціалізацію шляхом розвитку підприємств високотехнологічних галузей, використовуючи накопичений запас інтелектуального капіталу.

Без інновацій та інтелектуальних ресурсів економічний розвиток неможливий. Керівники підприємств, а також влада країни повинні розуміти велике значення інтелектуальних інвестицій. Лідируючі позиції повинні бути конкурентоспроможними на міжнародному ринку та можуть займати ті підприємства, які вкладають кошти у розвиток інтелектуальних інвестицій. Так, це довгострокове вкладання коштів, але якщо правильно вибрати стратегію, то вкладені кошти повернуться підприємству з відсотком.

Інтелектуальні інвестиції - це гарант підприємства не тільки підприємства, а й держави. Потрібно враховувати також політичний фактор. Інвестування напряму залежить від політики та економічного стану країни, якщо політичний стан стабільний в країні то залучення інвестицій більше, а також отримання чистого прибутку для підприємства та держави зростає.

Отже, зазначене обумовлює актуальність теми дисертаційної роботи та важливість поставлених завдань. Дослідження та подальший розвиток теоретичних положень, обґрунтування науково-методичних підходів до механізму інтелектуальних інвестицій на промислових підприємствах в умовах кризи та виходу на міжнародні ринки проектно-конструкторських бюро вагонобудівної галузі.

Біографія автора

V.I. Kopytko , Одеська національна академія зв'язку імені О.С. Попова

доктор еконмічних наук, професор, професор кафедри економіки підприємства та корпоративного управління

##submission.downloads##

Опубліковано

2020-11-12

Номер

Розділ

Відгуки на дисертаційну роботу