Відгук 1 на дисертаційну роботу Стеблини Н.О.

Автор(и)

  • S.V. Koch Одеський національний університет імені І.І. Мечнікова

Анотація

Сучасні політичні процеси неможливо уявити без використання цифрових технологій та цифрового простору. Змінились не тільки темпи обміну інформацією та щільність соціальних мереж але змінюються і базові, якісні характеристики політичного простору та політичних акторів.

Формування цілеспрямованих механізмів та технологій управління цифровим простором, моделювання інформаційних потоків та їх змістовного тлумачення з боку традиційних суб’єктів політичної взаємодії та нових

нових учасників політичного процесу дозволяють стверджувати, що політичний простір в сучасних умовах слід розглядати не як умову формування політичного простору, а як результат політики.

Однак, незважаючи на те, що цифрові технології докорінно змінюють сучасну політику, комплексних досліджень цифрової політики як нового типу здійснення політичного процесу все ж бракує, особливо у вітчизняному науковому дискурсі.

Отже, представлена дисертація Наталії Олександрівни Стеблини є актуальним дослідженням, в якому представлені не тільки базові методи та концептуальні засади аналізу цифрового простору, як нової форми реалізації політичного процесу, але запропоновані розробки ідеальних та формалізованих моделей цифрової політики.

Біографія автора

S.V. Koch, Одеський національний університет імені І.І. Мечнікова

доцент, доктор політичних наук, доцент кафедри історії та світової політики

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-04-22

Номер

Розділ

Відгуки на дисертаційну роботу