Відгук 3 на дисертаційну роботу Якимової Н.С.

Автор(и)

  • I.L. Petrova ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»

Анотація

Розвиток сучасної економіки характеризується асиметричністю та нестабільністю, поглибленням суперечностей між суспільними інтересами та інтересами кожного окремого індивіда, переоцінкою усталених норм та цінностей суспільного життя. Пришвидшення динаміки, наростання  невизначеності та непередбачуваності процесів, глобальна конкуренція та імператив інноваційності – ті фактори, що характеризують нову економіку,  впливають на особливості поведінки й прийняття економічних рішень суб’єктами господарювання та мають наслідки цього впливу на функціонування ринку в цілому.

Новітнім трендом економічної теорії і практики стало використання поведінкової парадигми в управлінні економікою, що дозволяє доповнити традиційні методи управління потужним, але ще недостатньо
розвиненим інструментарієм соціально-психологічного та культурно-етичного підходів.

Потенціал поведінкової економіки є доцільним для дослідження поведінкових моделей суб’єктів ринку праці та визначення напрямів впливу на них з боку різноманітних інститутів. Саме цей науковий ракурс застосовано в дисертації Якимової Н.С., що зумовлює її актуальність.

Біографія автора

I.L. Petrova, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»

доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу та поведінкової економіки

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-04-30

Номер

Розділ

Відгуки на дисертаційну роботу